Login
[custom-login-box]
Register
Cart
 • HELLFIRE Strawberry Peach X 1 .400G ₹2,999.00
  0
 • HELLFIRE Strawberry Peach X 1 .400G ₹2,999.00
  0
 • HELLFIRE Strawberry Peach X 1 .400G ₹2,999.00
  0
 • GRAND TOTAL₹2,999.00
 • TAX₹2,99.00
 • SHIPPING CHARGESFree
 • TOTAL₹2,999.00

Autumn Blossoms Blog

Zgłaszanie szkód polisy grupowe ErgoHestia

March 29th, 2022 | By: renegade

Wśród pracowników oprócz strachu przez błędem w pracy dochodzi spory lęk przez przełożonym, który często jest zagrożeniem. Zdecydowanie odradzam, chyba że życie zmusi, lepsza taka robota niż na parkingu. Chociaż na parkingu psychika będzię dłużej zdrowsza… Zgadzam się z Karolinną – przecież w każdej polskiej małej firemce jest wąska grupka zadowolonych. Co dziwne w przypadku tej firmy, wydawać by się mogło, że to korporacja – ale daje się zauważyć brak systemowych rozwiązań dających pracownikowi poczucie wartości i dbałości o jego rozwój.

Mam poczucie, że firma ignoruje lub lekceważy internautów. W kontekście co niektórych wpisów firma znacznie odstaje. Sympatycznie i na pierwszy rzut oka profesjonalnie.Brak informacji o wysokości wynagrodzenia – jakby to było tajemnicą.Nie przystoi taki sposób prowadzenia rozmów w dużej firmie, która uważa się za bardzo dobrego pracodawcę . Nie wierzę w te brednie o wysokości wynagrodzenia w Hestii. Moja mama była nauczycielką i ma emeryturę około 3 800zł plus jakieś dodatki.

 • Atmosfera jest ok, ludzie na poziomie, da się pogadać, dużo się od nich nauczysz.
 • Przecież są jakieś komisje od nadgodzin, jakieś kontrole.
 • Uraz głowy lub kręgosłupa – po 6-ciu miesiącach, najpóźniej w 24 miesiącu od daty zajścia zdarzenia.
 • Likwidacja szkody dramat, dodzwonić się do tzw.
 • Praca w stresie i bez satysfakcji finasowej – w dwudziestym pierwszym wieku to powinna być kara za najcięższe przestępstwa.
 • Nie rozumiem, dlaczego coś co jest w innych firmach normalne i nie komentowane, tu jest pokazywane jako niebywała zaleta?

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku i dzisiaj jest największą w Polsce firmą ubezpieczeniową wśród towarzystw tworzonych organicznie  w warunkach polskiej gospodarki wolnorynkowej. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, który z kolei należy do największego reasekuratora na świecie, Munich Re. Każdy klient ERGO Hestii uzyskuje dostęp do osobistego konta w systemie iHestia. Za jego pośrednictwem można dokonać zmian w danych na polisie, a także zgłosić szkodę. W powyższym celu obligatoryjna jest zgoda na otrzymywanie informacji handlowej.

STU ERGO Hestia S.A.

(usunięte przez administratora)
Byłam też w takim, w którym duże i odpowiedzialne tematy były dzielone po równo a kierownik był najcieplejszym i jednocześnie bardzo kompetentnym człowiekiem. Czytam te opinie i naprawdę aż trudno mi wierzyć w te brednie… Wszyscy słuchali się nawzajem.Mój kierownik zawsze dawał możliwość rozwoju, z tego co wiem w innych działach było tak samo.Do tego przy każdej okazji całym rynki wahają się przed spotkaniem federalnego federalnego usa działem były organizowane wspólne wyjścia, impreza, oglądanie meczów. Firma stawiała na relację jakie były w zespołach. Naprawdę nigdy nie spotkałam się tam z brakiem uprzejmości, a ta firma nauczyła mnie bardzo wielu rzeczy (gdzie wcześniej pracowałam w Krakowie i Warszawie więc mam porównanie ). Przy rekrutacji do innych działów zawsze można było się kontaktować się z HR dopytać jeśli coś było nie jasne.

 • OMIJAJCIE Z DALEKA BĘDĄ OBIECYWAC ZŁOTE GÓRY……
 • Nowe dane zostaną zaktualizowane na wszystkich posiadanych indywidualnych umowach na życie z STUnŻ ERGO Hestia S.A.
 • Widzę, że przy pytaniu o moje oczekiwania finansowe nieco mnie poniooosło ????????????
 • Poznaj kompleksową ofertę ubezpieczeń na życie.
 • Już nie pracujesz w takiej fajnej firmie ?
 • Likwidatorzy siedzą po 16 h bo może uda im się zamknąć szkodę za 25 zł.

Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii. Atmosfera jest ok, ludzie na poziomie, da się pogadać, dużo się od nich nauczysz. Są tygodnie, że siedzisz nad czymś w domu, ale ogólnie da się wyrobić bez nadgodzin. Kasa chyba rynkowa niezależny handel zalety i wady – podwyżkę miałam 2 razy, ale była ok – nie jakieś tam 200 zł brutto ochłapu. Jestem z rekrutacji z „zewnątrz”, ale ludzie, którzy ze mną pracują zaczynali od „słuchawki”, ale potem się zrekrutowali do innego biura i sobie radzą.

Ergo Hestia kontakt

Oczywiście zgadzam się że pewne osoby nie powinny być tam kierownikami i to w dużej mierze odpowiada za to że ktoś odchodzi, lub że są złe sytuacje w zespole, aczkolwiek są to bardzo sporadyczne przypadki. Czytając te opinie na temat nie przedłużonych umów no cóż.. Ponad to NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK BEZPŁATNE NADGODZINY W ŻADNYM DZIALE, nie wiem kto wymyśla takie rzeczy … Jeżeli ktoś ma możliwość aplikowania do EH, jak najbardziej powinien chociaż spróbować. Po takim komunikacie bałabym się wysłać cokolwiek na ten adres, sam komunikat odbieram jako (usunięte przez administratora)wizerunkowy strzał w kolano firmy.

Sprzedałeś pojazd z ubezpieczeniem?

Likwidatorzy siedzą po 16 h bo może uda im się zamknąć szkodę za 25 zł. To mają zapłacone jak nie zamknie to ma okrągłe 0 zł. Czytając Panią nie wiadomo, czy śmiać się z Pani wypowiedzi, czy płakać. Jeżeli Pani zdaniem osiągnięciem na rynku polskich Pracodawców jest wypłata należnego wynagrodzenia za pracę, to współczuje Pani braku podstawowej znajomosci przepisów prawa pracy. Gloryfikowanie ERGO Hestii, bo tak Pani przecież kazano, jest tak niskie i małe, świadczy przy tym wyłącznie o Pani pozbawionym kompetencji życiu zawodowym.

Jeśli ktoś miał bezpośrednio do czynienia z prawdziwymi korporacjami, zrozumie o czym piszę. Dodatkowo w przypadku tej firmy mam wrażenie, że marketingiem ktoś chce zamaskować prawdę – nie podoba mi się to. Nie rozumiem, dlaczego coś co jest w innych firmach normalne i nie komentowane, tu jest pokazywane jako niebywała zaleta? Nie rozumiem, dlaczego wiele zapytań od kandydatów pozostaje ignorowanymi – wniosek jest dla mnie czytelny i nie jest to firma, od której chcę się uczyć, jak pracować. Jak się uchowałeś przez tyle lat i przy takiej rotacji pracowników? Pracowałeś w terenie zapomniany przez wszystkich i ujawniłeś się tuż przed emeryturą?

Komunikat STUnŻ ERGO HESTIA

Twój wpis zdecydowanie różni się od pozostałych, dlaczego? Będąc poza firmą, w innym miejscu nagle naszła cie niepohamowana chęć opisania swoich niezapomnianych wrażeń akurat na tej stronie? Nie piszesz nic o rodzinie – nie dolar na szczycie przez ponad 9 miesięcy udało ci się założyć? Czy godziwa płaca dla ciebie jest wyższa od minimalnej krajowej? Wypłata na czas – tak, to zdecydowany atut, hit i przewaga tej firmy nad innymi. Nie ma już prawdziwych firm płacących na czas…

Nie tędy droga Szanowna Pani, jaki portal randkowy? Kłania się podstawowa wiedza o prawach pracowniczych. Praca wykonana i wynagrodzenie zgodnie z umową.

Zostaw merytoryczną opinię o STU ERGO Hestia S.A. – Sopot

Poznaj kompleksową ofertę ubezpieczeń na życie. Towarzystwo w celu ustalenia zasadności roszczenia może kierować pismo do placówek medycznych. Likwidacja szkody dramat, dodzwonić się do tzw. Namieszane w danych, po 30 min na słuchawce z innymi konsultantami, przełączę tu przełączę tam.

Nawet na zasadzie od – do.Za to ochoczo Panie opowiadają o benefitach ???????? Przecież to nic że pensja będzie głodowa – ważne, że obiad będzie można zjeść za dojazd do pracy rowerem w bistro firmowym . Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu we współpracy z ERGO Hestią, skontaktuj się z jednym z naszych pracowników. Szczegółowe dane kontaktowe dostępne tutaj. Jeżeli dane kontaktowe są inne od dotychczas podanych zostaną one zaktualizowane na wszystkich posiadanych indywidualnych umowach na życie z STUnŻ ERGO Hestia S.A. Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twoich bliskich.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki agentów w Twojej okolicy i zapewnij sobie indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Dopasuj ubezpieczenie samochodu do swoich potrzeb. Poznaj OC, AC i Car Assistance oraz ubezpieczenie kierowcy i pasażerów.

W sprawie oferty ubezpieczenia w ERGO Hestii lub kontynuacji aktualnej polisy:

Jeśli szukasz fachowej porady, ubezpieczenia dopasowanego do Twoich oczekiwań zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia. Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Dokładnie tak było, kazali im siedzieć i pisać fejkowe opinie. Najgorsze jest to, że ludzie w robocie za takie słabe pieniądze nie mają nawet kręgosłupa moralnego, żeby się przeciwstawić. Nie znajduję odpowiedzi na zapytania, komentarzy. W aktualnościach wpisy z 2019 roku.

Nie musisz siedzieć i całe życie likwidować szkody, z resztą tam podobno ostatnio też stawki podnieśli. Ciężko faktycznie o awans znaczący, struktura raczej jest płaska. No i wszystko opiera się na relacjach – to zależy czy ktoś się dobrze czuje w takiej strukturze, czy woli tak na służbowo wszystko załatwiać. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń STU ERGO Hestia jest liderem nowoczesnego podejścia do ubezpieczeń na polskim rynku. Od niemal 30 lat Hestia oferuje najwyższej jakości usługi i rozwiązania ubezpieczeniowe zarówno dla klientów indywidulanych, małych, średnich firm jak również dla korporacji.

Uraz głowy lub kręgosłupa – po 6-ciu miesiącach, najpóźniej w 24 miesiącu od daty zajścia zdarzenia. Jednym słowem (usunięte przez administratora) wypłata z AC została zrealizowana bez mojej zgody . Zgłosiłem uszkodzenie zderzaka tylniego wycena samej części w Toyota 4000 plus malowanie robocizna wymiana. Otrzymałem wypłatę za całość szkody 2700 zł przypominam cały czas pisałem że nie zgadzam się na takie warunki. Zgłosiłem sprawę do sądu – polubienie nie da się nic załatwić.

  Contact us